شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

 

 

شرایط استفاده و قوامین در سایت فروشگاه اینترنتی رز مارکت

 

استفاده از فروشگاه اینترنتی رز مارکت به معنای آگاهی و قبول شرایط این سایت است ؛ از این رو خواهشمند در این امر ما را یاری بدهید . ورود و ثبت نام هر کاربر به سایت رز مارکت و استفاده از پروفایل ، مقایسه قیمت و سایر خدمات رز مارکت به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین از سمت کاربر می باشد . شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید .

 

قوانین عمومی :


تمام فعالیت و اصول سایت اینترنتی رز مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در مقابل هر کاربر هم موظف است قوانین مندرج به خودش را هم رعایت نماید .

 

تمامی محصولات سایت رز مارکت از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و در سایت عرضه می شود . دفتر اصلی سایت رز مارکت در تهران – زیر پل کریمخان بین خیابان ایرانشهر و ماهشهر پلاک:138 می باشد. کاربر مصرف کننده در سایت رز مارکت به شخصی اطلاق می شود که به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری مخصوص به خودش را دارد .

 

مشتری در هنگام ثبت سفارش اطلاعات دقیق و کامل خود را باید در اختیار فروشگاه قرار بدهد تا در اختیار اداره پست بدهد و همچنین باید قبل از خرید راهنمای خرید را مطالعه نماید .

 

در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، سایت رز مارکت می تواند سفارش ثبت شده را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده مشتری واریز نماید.

 

حریم خصوصی :


اطلاعات فردی هر کاربر در سایت رز مارکت محرمانه است و به هیچ وجه در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نمی شود . سایت رز مارکت در قبال کاربران متعهد می شود تا از حریم شخصی شما دفاع کند و همیشه در راستای امنیت شما در سایت تلاش می کند . همه مطالب سایت رز مارکت از جمله لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده محصولات جزء اموال شخصی سایت رز مارکت می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی رز مارکت را به همراه دارد .

 

 

عضویت در خبرنامه